KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8952480
nr 895 2480
Etsningar
3 st, Anatomiska, bladets mått: 48x32
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 maj 2014
kl 20:02:20
16/5 14:21:07
800 kr
19/5 00:44:33